Şeyma Subaşı’nı çileden çıkaran ‘metres’ yorumu! Tespit ettirip dava açtı

Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, kendisine hakaret eden kadınları affetmedi.

“PARASI OLANIN METRESİ”

Subaşı, kendi fotoğraflarını kullanarak oluşturulan birden fazla sosyal medya hesabını ihbar etti. Hesaplarda kendisi hakkında ve kişisel haklarına yönelik çok ağır hakaretler ve montajlı çıplak paylaşımlar yaptıklarını ileri süren Subaşı, kullanıcıların tespit edilip cezalandırılmasını istedi.

Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı

O KADINLAR YAKALANDI

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre; emniyet güçleri tarafından olayla ilgili inceleme yapıldı. Sosyal medya hesaplarının sahibi yöneticilerin kimlikleri tespit edildi. Tespit sonrası kadınların evlerindeki dijital materyallere el konuldu.

İncelemede aynı kadınların ortak olarak birden fazla hesap açtıkları ve bu hesaplara aynı dijital materyaller üzerinden girdikleri, Subaşı hakkında hakaret paylaşımları yapan hesaba aynı materyaller üzerinden defalarca kez giriş yapıldığı, söz konusu hesapların bilgi ve şifreleri hakkında notlar bulunduğu tespit edildi.

YARGILANACAKLAR

Savcılık, iş birliği içinde hareket eden Cansın K., İlknur R., Yeşim N., Yazgülü T. ve Pınar K. isimli kadınların Subaşı’na yönelik ‘hakaret’ suçunu işledikleri iddiasıyla dava açıldı. 5 şüpheli, Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı

“HESAPLARI EĞLENCE AMAÇLI AÇMIŞTIK”

Başlatılan soruşturmada ifadeleri alınan kadın kullanıcılar, hesapları eğlence amaçlı kullandıklarını, olayların bu noktaya geleceğini tahmin edemediklerini beyan etti. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Şeyma Subaşı, kadınlarla uzlaşmayı reddetti.

sizlere depremhaberi.net farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir