Site yöneticisi polise şiddet uyguladı: Seni mermi manyağı yaparız

Site yöneticisi polise şiddet uyguladı: Seni mermi manyağı yaparız

Dün akşam saatlerinde İncirtepe Mahallesinde bulunan bir sitede iddiaya göre kızıyla bisiklet tamiri için sitenin kullanılmayan kapısını kullanan Yıldız Eren ile site güvenlik görevlisi arasında tartışma başladı.

SİTE YÖNETİMİ İLE TARTIŞTI

Güvenlik görevlisi, anneye hakaret edip bir daha o kapıyı kullanmaması konusunda bağırdı. Yaşadığı şok sonrası polis eşini arayan Yıldız Eren, kendisine hakaret edildiğini anlattı. Duruma sinirlenen Yasin Eren, site yönetimini arayarak tartışma başladı.

“SENİ MERMİ MANYAĞI YAPARIZ”

Telefonda süren tartışma sonrası iftardan sonra site yöneticisi Murat M., konuşmak için Yasin Eren’i aşağıya çağırdı. Yanında yaklaşık 10 kişilik grupla Eren’in yanına gelen Murat M. iddiaya göre “Polisliğine güvenme, adam ol seni mermi manyağı yaparım” diyerek tehditte bulundu.

SİLAHINI ALIP KAÇIRMAK İSTEDİLER

Duydukları karşısında deliye dönen polis memuru Yasin Eren ile grup arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı. Grup, polis memurunu önce dövüp sonra arabaya yaslayıp silahını aldı. Daha sonda ormanlık bir alana götürmek istenilen polis memuru ellerinden kaçarak polis ekiplerine haber verdi.

6 KİŞİ GÖZALTINDA

Olay yerine gelen polis ekipleri Murat M., Muhammet M., Abdullah M., Kaan G., Volkan S., Mehmet Salih A.’yı gözaltına alındı. Polis memuru Yasin Eren ise darp raporu almak için hastaneye götürüldü. Yaşanan olay, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

sizlere depremhaberi.net farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.